Вход
0.00 лв.

IL VECCHIO FORNO ARTIGIANO

Начало » IL VECCHIO FORNO ARTIGIANO » Великденски козунаци » КОЗУНАК ВЕКИО ФОРНО КЛАСИК
КОЗУНАК ВЕКИО ФОРНО КЛАСИК

КОЗУНАК ВЕКИО ФОРНО КЛАСИК

Опаковка: 900 гр.

14.99 лв.

В момента не е наличен

0.0 / (0)

Описание

Козунак "Векио Форно" класик натурално втасал покрит със захаросани пръчици и бадеми.